Korfbalvereniging
De Vinken

Organisatie KV De Vinken

Correspondentie adres:
Ter Boede 2hs
1082 CB AMSTERDAM

Bestuur

Voorzitter:    
a.i. Frans-Karel de Rooij 0294 284453
Secretaris:    
Ronald Mul secretaris@de-vinken.nl 06 38771619
Penningmeester:    
Toos Fokker tfokker@casema.nl
Jeugdzaken:    
Annick Stokhof jeugdzaken@de-vinken.nl 06 17348261
Technische zaken:    
Emese Kroon emesekroon@hotmail.com
Interne zaken:    
Eric Kortz eric@kortz.nl
Externe zaken:    
Jaap Meulstee jaapmeulstee@ziggo.nl 0297 264494

Ledenadministratie

Pauline Koedijk ledenadministratie@de-vinken.nl 0297 262617

Wedstrijdsecretariaat

B t/m F jeugd Dorien Verbruggen dorien_verbruggen@hotmail.com 06 5710 1250
A jeugd / Senioren Ria Bos riabos@hotmail.com 0297 264466

Contactpersoon oefenwedstrijden

Marcel St. Nicolaas oefenwedstrijden@de-vinken.nl

Contactpersonen diverse commissies

Technische CommissieRoosmarijn Mooijroosmarijnmooij@hotmail.com
JeugdzakenAnnick Stokhof jeugdzaken@de-vinken.nl
SelectiecommissieDorien Verbruggendorien_verbruggen@Hotmail.com
ContributieToos Fokkercontributie@de-vinken.nl
KantinebeheerGert Langelaarm.langelaar@live.nl
ActiviteitencommissieRutger Woudrutger.woud@gmail.com
Pupillen / KangoeroecommissieAnnick Stokhofannick.stokhof@hotmail.com
AspirantencommissieAnnick Stokhofannick.stokhof@hotmail.com
SponsorzakenJaco Kroonsponsorzaken@de-vinken.nl
KorfbalFitCorrie Kroesecorriekroese@hotmail.com
ScheidsrechterzakenPascal Hoogeboompascal_hoogeboom@hotmail.com
JeugdschutterenEmese Kroonemesekroon@hotmail.com
MinikampLisa Kroon en Emese Kroonlisakroon8@hotmail.com emesekroon@hotmail.com
MinimaximixAnnick Stokhofannick.stokhof@hotmail.com
SchoolkorfbalAnnick Stokhofannick.stokhof@hotmail.com

Redactie Clubblad

Jaap Meulstee06 14950401redactie@de-vinken.nl

Website

BeheerJaap Meulstee, Walter Kammingawebmaster@de-vinken.nl
Ontwerp en bouwWalter Kamminga
Verslagen aub mailen naarverslagen@de-vinken.nl
Boekje/agenda Vinkeveen en Waverveen
Hoofdsponsor
Korf-, bord- en shirtsponsors
Overige sponsors