Op 14 januari 2026 werd onze club 65 jaar! En dat vieren we met een nieuw Grote Clubkamp "One of the better things of life XXL"!
Programma & aanmelden activiteiten
Heb jij je ook aangemeld? Gezellig! Wij hebben er als organisatie ontzettend veel zin in en zijn volop bezig met de voorbereidingen. De verschillende programmaonderdelen zijn bekend en die willen we graag vastleggen zodra de deelnemers per activiteit bekend zijn.
Als het goed is heb je via e-mail het programma gekregen en het aanmeldformulier voor de activiteiten. We ontvangen het ingevulde formulier graag uiterlijk zaterdag 20 april retour, zodat we de reserveringen kunnen gaan maken. Heb je familieleden die ook meegaan op het Grote Clubkamp, dan graag het formulier per persoon invullen!
Heb je deze e-mail misschien niet ontvangen (check ook even je spambox), of heb je het bericht gemist?
👉 Bekijk dan hier het programma en de verschillende keuzeactiviteiten
Via onderstaande link kun je het opgaveformulier invullen:
Dankzij een bijdrage van de vereniging hebben we de kosten zo laag mogelijk kunnen houden.De basiskosten voor het weekend bedragen:
Inclusief zijn de overnachtingen, ontbijt, lunch, diner, koffie, thee en limonade. Exclusief zijn frisdrank en alcoholische versnaperingen en activiteiten (keuze en aanmelden voor activiteiten volgt later).
Meer weten?
Neem dan contact op met de Grote Club Kamp commissie via jubileumcommissie@de-vinken.nl of vraag het aan de commissieleden zelf (Ingrid, Levi, Johan, Mariska, Monique, Eric, Richard, Wichert of Brenda).