• De Vinken F2

  • Team indeling

    Naam
    Verbruggen, Leonardo
    Wijk, Keet van
    Zaal, Liz

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Claassen, BenteTechnische stafHoofd coach
    Claassen, DitteTechnische stafHoofd coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieRijdersDetails
    18 dec. 13:20De Vinken F2 - Luno F1De Boei
    8 jan. 09:30SDO/Fiable F3 - De Vinken F2De SchulenburchEmy, Liz Z
    15 jan. 11:00Huizen F2 - De Vinken F2Sportcentrum De MeentLiz de W, Leonardo
    22 jan. 12:15De Vinken F2 - Atlantis F3De Boei
    29 jan. 09:30SDO/Fiable F2 - De Vinken F2De SchulenburchEmy, Keet
    5 feb. 12:25De Vinken F2 - SDO/Fiable F3De Boei
    12 feb. 15:15Viking F1 - De Vinken F2Mariënhoeve WestLiz Z, Leonardo
    12 mrt. 12:00Luno F1 - De Vinken F2De VaartKeet, Liz de W
    19 mrt. 12:15De Vinken F2 - Huizen F2De Boei
    26 mrt. 11:00Atlantis F3 - De Vinken F2De PhoenixEmy, Leonardo
    2 apr. 10:00De Vinken F2 - SDO/Fiable F2De Boei
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Vinken F2 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Viking F111009632
    2Huizen F211007522
    3SDO/Fiable F211007612
    4Luno F12101211292
    5De Vinken F200000000
    6SDO/Fiable F31001315-120
    7Atlantis F320021114-30
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    De Vinken F2

    VS

    Luno F1

    18 december 202113:20 uur
    De Boei Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Vinken F2

    F-jeugd breedtekorfb.

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd