• De Vinken E1

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Kortz, Merel
  • Staf

    Naam
    Kroon, Arjan
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden De Vinken E1 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OVVO E31063197663115
    2De Vinken E19612108773113
    3Fiducia E2952282721012
    4Synergo E19513102762611
    5VIKO E210514105951011
    6Huizen E291083589-542
    7Koveni E21010955109-542
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 mrt.De Vinken E1 - Huizen E217 - 4 (4 - 3)
    15 feb.VIKO E2 - De Vinken E16 - 12 (7 - 2)
    1 feb.De Vinken E1 - Synergo E113 - 13 (2 - 4)
    25 jan.De Vinken E1 - Koveni E215 - 7 (2 - 1)
    18 jan.OVVO E3 - De Vinken E17 - 6 (2 - 0)
    11 jan.De Vinken E1 - Fiducia E210 - 7 (5 - 1)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    Maandag 17:00 - 18:00
    Woensdag 18:00 - 19:00
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    De Vinken E1

    E-jeugd

    12,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,44

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd