• De Vinken B1

  • Team indeling

    Naam
    Alden, Emily
    Es, Amber van
    Kortz, Sofie
    Tabor, Jasmijn
    Visser, Indy

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Naam
    Dankelman, Deena
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieRijdersDetails
    11 dec. 12:30De Vinken B1 - Atlantis B1De Boei
    15 jan. 16:45De Vinken B1 - OVVO B4De Boei
    22 jan. 14:30De Vinken B1 - Reflex B1De Boei
    29 jan. 15:55Luno B1 - De Vinken B1De VaartSofie, Zianna, Meru
    5 feb. 13:05Atlantis B1 - De Vinken B1De PhoenixJasmijn, Emily, Amber
    12 feb. 13:05De Vinken B1 - EKVA B1De Boei
    19 feb. 11:00ESDO B1 - De Vinken B1Sporthal KockengenJarne, Zianna, Meru
    12 mrt. 13:05De Vinken B1 - ESDO B1De Boei
    19 mrt. 14:15OVVO B4 - De Vinken B1OVVO-halAmber, Jasmijn, Emily
    26 mrt. 10:45Reflex B1 - De Vinken B1SnellerpoortIndy, Nikkie, Sofie
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.EKVA B1 - De Vinken B18 - 3
    27 nov.De Vinken B1 - Luno B15 - 12
  • Poulestanden De Vinken B1 (ZB B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Luno B1110012572
    2ESDO B11100111012
    3EKVA B12101181442
    4Atlantis B100000000
    5OVVO B400000000
    6Reflex B100000000
    7De Vinken B12002820-120
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    De Vinken B1

    VS

    Atlantis B1

    11 december 202112:30 uur
    De Boei Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Vinken B1

    B-jeugd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    10,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd