• De Vinken 4

  • Spelers

    Naam
    Hoogendoorn-Bouma, Wilma
    Koedijk, Pauline
    Kroon, Johan
    Leeden, Frans van der
    Leeden, Peter van der
    Linden, Demi van der
    Linden, Henriette van der
    Lommers, Reni
    Sint Nicolaas, Marcel
    Smids - de Haan, Miranda

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden De Vinken 4 (RN Senioren nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOC 25311575077
    2Reeuwijk 45311575527
    3De Vinken 453027158136
    4ESDO 35302444226
    5OVVO 55203454504
    6SDO/Fiable 55203444404
    7Atlantis 461055175-242
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.OVVO 5 - De Vinken 4
    10 okt.De Vinken 4 - DOC 210 - 15
  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    Maandag 20:00 - 21:00
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    De Vinken 4

    Senioren nj

    14,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd