• Organisatie en contact

    Correspondentie adres
    Ter Boede 2hs
    1082 CB AMSTERDAM

  • Bestuur

    VoorzitterKelvin Hoogeboomvoorzitter@de-vinken.nl06 12566264
    SecretarisRonald Mulsecretaris@de-vinken.nl06 38771619
    PenningmeesterMirjam Landwierpenningmeester@de-vinken.nl06 25319451
    JeugdzakenAnnick Stokhofjeugdzaken@de-vinken.nl06 17348261
    Technische zakenEmese Kroonemesekroon@hotmail.com06 39108716
    Interne zakenEric Kortzinternezaken@de-vinken.nl06 55883061
    Externe zakenJaap Meulsteejaapmeulstee@ziggo.nl06 14950401
  • Wedstrijdsecretariaat en oefenwedstrijden

    Wedstrijdsecretariaat B t/m F jeugdPien Koedijkpauline@koedijk.net06 83550562
    Wedstrijdsecretariaat A jeugd / Senioren Ria Bosriabos@hotmail.com0297 264466
    Oefenwedstrijden algemeenMarcel St. Nicolaasoefenwedstrijden@de-vinken.nl
  • Ledenadministratie en commissies

    LedenadministratiePien Koedijkledenadministratie@de-vinken.nl
    Technische CommissiePeter Kooijmanpeter.kooijman81@ziggo.nl
    JeugdzakenAnnick Stokhofjeugdzaken@de-vinken.nl
    SelectiecommissieDorien Verbruggendorien_verbruggen@hotmail.com
    ContributieMirjam Landwierpenningmeester@de-vinken.nl
    KantinebeheerRutger Woudrutger.woud@gmail.com
    ActiviteitencommissieRutger Woudrutger.woud@gmail.com
    Pupillen / KangoeroecommissieAnnick Stokhofannick.stokhof@hotmail.com
    AspirantencommissieAnnick Stokhofannick.stokhof@hotmail.com
    SponsorzakenJaco Kroonsponsorzaken@de-vinken.nl
    KorfbalFitCorrie Kroesecorriekroese@hotmail.com
    ScheidsrechterzakenPascal Hoogeboompascal_hoogeboom@hotmail.com
    JeugdschutterenEmese Kroonemesekroon@hotmail.com
    MinikampLisa Kroon en Emese Kroonlisakroon8@hotmail.com / emesekroon@hotmail.com
    VertrouwenspersoonAnnick Stokhofannick.stokhof@hotmail.com
    SchoolkorfbalAnnick Stokhofannick.stokhof@hotmail.com
  • Nieuwsbrief, club magazine en website

    Redactie ClubbladJaap Meulsteeredactie@de-vinken.nl06 14950401
    Westrijdverslagenverslagen@de-vinken.nlof zelf invoeren
    Website beheerJerom Stokhofwebmaster@de-vinken.nl