• Organisatie en contact

    Correspondentie adres
    Ter Boede 2hs
    1082 CB AMSTERDAM

  • Bestuur

    VoorzitterKelvin Hoogeboomvoorzitter@de-vinken.nl06 12566264
    SecretarisRonald Mulsecretaris@de-vinken.nl06 38771619
    PenningmeesterMirjam Landwierpenningmeester@de-vinken.nl06 25319451
    JeugdzakenAnnick Stokhofjeugdzaken@de-vinken.nl06 17348261
    Technische zakenEmese Kroontechnischezaken@de-vinken.nl06 39108716
    Interne zakenEric Kortzinternezaken@de-vinken.nl06 55883061
    Externe zakenBrenda van Daslerexternezaken@de-vinken.nl06 13052093
  • Wedstrijdsecretariaat en oefenwedstrijden

    Wedstrijdsecretariaat B t/m F jeugdPien Koedijkwedstrijdsecretariaatjeugd@de-vinken.nl06 83550562
    Wedstrijdsecretariaat A jeugd / Senioren Ria Bosriabos@hotmail.com0297 264466
    Oefenwedstrijden algemeenMarcel St. Nicolaasoefenwedstrijden@de-vinken.nl
  • Ledenadministratie en commissies

    LedenadministratiePien Koedijkledenadministratie@de-vinken.nl
    Technische CommissieLevi Kroontechnischecommissie@de-vinken.nl
    SelectiecommissieDorien Verbruggen en Peter Kooijmanselectiecommissie@de-vinken.nl
    ContributieMirjam Landwierpenningmeester@de-vinken.nl
    KantinebeheerRutger Woudkantinebeheer@de-vinken.nl
    ActiviteitencommissieRutger Woudactiviteitencommissie@de-vinken.nl
    Pupillen / KangoeroecommissieJiska Kroonjeugdcommissie@de-vinken.nl
    AspirantencommissieAnnick Stokhofaspirantencommissie@de-vinken.nl
    SponsorzakenJaco Kroonsponsorzaken@de-vinken.nl
    KorfbalFitJohan Kroonkorfbalfit@de-vinken.nl
    ScheidsrechterzakenTom Vis
    JeugdschutterenEmese Kroonjeugdschutteren@de-vinken.nl
    MinikampJelle Mul en Emese Kroonminikamp@de-vinken.nl
    VertrouwenspersoonAnnick Stokhofvertrouwenspersoon@de-vinken.nl
    SchoolkorfbalBrenda van Daslerschoolkorfbal@de-vinken.nl
  • Nieuwsbrief, club magazine en website

    Redactie ClubbladBrenda van Daslerredactie@de-vinken.nl
    Westrijdverslagenverslagen@de-vinken.nlof zelf invoeren
    Website beheerJerom Stokhofwebmaster@de-vinken.nl